Kategorie: Wszystkie | Na temat | Nie na temat | Polecam
RSS

Polecam

poniedziałek, 15 marca 2010

... czyli nowy filmik na jutubie.

Wczoraj na tubie pojawił się nowy, momentami zabawny filmik z brafittingowymi wskazówkami. Tym razem jego autorką jest forumka wild.orchid.

Oto dzieło, o którym mowa:

21:27, scarlet_agta , Polecam
Link Komentarze (5) »
niedziela, 20 grudnia 2009

Jeśli ktoś jeszcze nie zna odpowiedzi na to pytanie to najwyższa pora ją poznać. :)

 

Przeczytaj też:

13:43, scarlet_agta , Polecam
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 listopada 2009

Tydzień temu w serwisie internetowym youtube ruszyła nowa probiuściasta inicjatywa - kanał poświęcony brafittingowi. Został on stworzony przez doświadczoną brafitterkę Marię Dastych (zwaną niekiedy Mahedą) i wszystko wskazuje na to, że będzie świetnym uzupełnieniem wiedzy na temat doboru biustonoszy, która dotychczas zgromadzona była głównie na forach i blogach.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy odcinek.

Dziś pojawił się kolejny odcinek, tym razem pokazujący przemianę z 75B na 30E. Zapraszam do oglądania.

 

23:19, scarlet_agta , Polecam
Link Komentarze (4) »
niedziela, 27 września 2009

Już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się 19. festiwal PROGRESSteron. W tej edycji w aż czterech miastach będzie można uczestniczyć w warsztatach brafittingu, a tym samym liznąć trochę stanikowej wiedzy i poznać swój prawidłowy rozmiar.

10 października odbędą się warsztaty w Krakowie (niestety, już nie ma wolnych miejsc), 16 października odbędą się warsztaty w Poznaniu, 18 października w Łodzi, a 25 października w Warszawie.

Ciekawa jestem w ilu miastach odbędą się takie warsztaty na festiwalu PROGRESSteron 20, który odbędzie się wiosną 2010 roku i kiedy stanikowa wiedza stanie się tak powszechna, że takie warsztaty staną się całkowicie zbędne (przy festiwalu nr 25, 30, wcześniej, czy może później?).

 

Przeczytaj też:

23:33, scarlet_agta , Polecam
Link Komentarze (2) »
niedziela, 30 sierpnia 2009
Trochę ponad tydzień temu wymyśliłam sobie, że utworzę nową pozycję w zakładkach bloga "w tym tygodniu polecam" - jak wymyśliłam tak też zrobiłam.

W tygodniu, który właśnie się skończył polecałam nowy małobiuściasty blog Small Cup, a w szczególności najnowszy wpis "Małobiuściasta Mitologia, część pierwsza".

W najbliższym tygodniu natomiast wyróżnić chcę wpis bardziej biuściasty. Będzie nim odcinek biustu na żywo, który ukazał się na stanikomanii prawie rok temu. Odcinek ten prezentował biust w rozmiarze L, a konkretnie kontynentalne 65L. Rozmiar ten w świadomości sporej części społeczeństwa albo w ogóle nie istnieje w naturze albo funkcjonuje jako synonim gigantycznego biustu graniczącego wręcz z niepełnosprawnością. Czy tak jest w rzeczywistości? Myślę, że zdjęcia na stanikomanii przekonują, że to nieprawda.
23:45, scarlet_agta , Polecam
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 16 sierpnia 2009

Nie mogło być inaczej. Stanikowa blogosfera rozrosła się tak bardzo, że przeoczyłam co najmniej jeden blog.

Zosia Samosia
Tańcowała igła z nitką to również stanikowy blog. Jest to blog pionierski i nowatorski. Porusza on tematykę dość nietypową tematykę. Nie ma w nim miejsca na stanikowe recenzje, analizy rynku bieliźnianego, narzekanie na  kiepski wybór w sklepach (lub wprost przeciwnie) oraz wykłady z rozmiarologii stosowanej. Można na nim za to znaleźć instrukcje i wskazówki dotyczące szycia biustonoszy. Autorka odpowiada między innymi na pytania o to jak zrobic wykrój, jak skroic materiał, jak połączyć poszczególne elementy, z jakich materiałów go zrobić, jak zrobić fiszbiny i pewnie jeszcze wiele, wiele innych.

Brak jednego zdążyłam zauważyć, ale może przeoczyłam jeszcze jakiś?

Aktualizacja z 24 sierpnia.

Wera donosi... ;)
Wera doniosła mi, że istnieje jeszcze jeden stanikowy blog. Prowincjonalne lingerie! Zapraszam do lektury.

21:43, scarlet_agta , Polecam
Link Komentarze (1) »
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
01. W tym tygodniu szczególnie polecam
02. Najczęściej czytane wpisy
03. O co chodzi z tymi stanikami?
04. Lobbystki, czyli biuściasta społeczność
05. Tematy stanikowe nie tylko na Lobby
06. Moje offtopy
07. Ciekawe blogi
top | Szablon blogu został stworzony na podstawie szablonu 57 simply, którego autorką jest kate_mac.