Blog > Komentarze do wpisu

Biustonosz wszech czasów z Tesco?

Jak donosi dziennik.pl biustonosz Diamond Boutique’s Limitless Bra okrzyknięty został mianem najbardziej innowacyjnej bielizny wszech czasów. To co czyni go tak niezwykle wyjątkowym to fakt, że można go zapiąć na wiele różnych sposobów i dzięki temu dopasować do wielu różnych kreacji.

Jest to możliwe, ponieważ stanik ten sprzedawany jest w kilku częściach, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów na zasadzie "zrób to sam". Zresztą z tego powodu stanik ten określany jest czasem jako DIY style bra.

[Zdjęcie pochodzi ze strony www.clothingattesco.com]

O ile taki taki biustonosz można dopasować do każdej (lub prawie każdej) kreacji to niestety nie można go dopasować go do każdego biustu. Jego rozmiarówka nie uwzględnia niestety ani większych biustów, ani mniejszych obwodów. Ciekawi mnie, czy taka konstrukcja miałaby w ogóle szanse sprawdzić się w przypadku większych biustów, które wymagają lepszego podtrzymania.

Tylko czy taki biustonosz rzeczywiście jest potrzebny? Wydaje mi się, że w przypadku wielu kreacji równie dobrze sprawdziłby się dobrze dobrany strapless.

niedziela, 13 grudnia 2009, scarlet_agta

Polecane wpisy

Komentarze
agus2412
2009/12/13 21:24:14
No, no... Wg ich tabelki powinnam nosić stanik w rozmiarze 70C lub 75B a kiedyś ledwo się mieściłam w 75D.

Biustonosz wygląda jak skorupki na sznureczkach :)
top | Szablon blogu został stworzony na podstawie szablonu 57 simply, którego autorką jest kate_mac.